Kiedy zbliżają się święta albo urodziny szefa czy pracownika, warto pomyśleć o wyjątkowym upominku, który będzie wyrazem sympatii i docenienia. Jeżeli poszukujesz oryginalnych pomysłów, mamy dla Ciebie kilka – pochodzących prosto z polskiej sztuki ludowej i robionych ręcznie wyrobów, które robią wrażenie na każdym. Oto najciekawsze prezenty firmowe, jakie możesz zakupić w sklepie z rękodziełem!

Pomysły na prezenty firmowe

  • Wycinanka łowicka

Zacznijmy od pięknych ozdób, które mogą zdobić zarówno ściany nowoczesnych domów, jak i klasycznie zaaranżowanych mieszkań. Wycinanki łowickie to prezenty firmowe, które z całą pewnością doceni każda osoba obdarowywana – wynika to przede wszystkim z faktu, że tego rodzaju dekoracje są niezwykle piękne. Wycinanki tworzone są z różnokolorowego, nakładanego na siebie papieru, który tworzy w ten sposób przepiękne motywy – roślin, zwierząt czy figur geometrycznych. Oczywiście wycinanki tworzone są przez mistrzów w swoim fachu, dlatego też imponują dokładnością wykonania, a oprawione w ramkę prezentują się niezwykle okazale.

  • Kaszubskie serwety haftowane

Inne ciekawe prezenty firmowe pochodzą z różnych regionów naszego kraju i dlatego też tak bardzo różnią się od siebie. Serwety kaszubskie, na których znajdują się hafty polskie, to przede wszystkim ponadprzeciętna jakość wykonania – doskonałe materiały, piękne zdobienia i różnorodność sprawiają, że to pamiątki z Polski, obok których trudno przejść obojętnie. Serwety z kolorowymi motywami roślinnymi czy zwierzętami ozdobią stół i doskonale sprawdzą się nie tylko w tradycyjnie zaaranżowanych pomieszczeniach, ale również tych, stworzonych na nowoczesną, minimalistyczną modłę.

  • Zabawki z drewna

Czasami doskonałym pomysłem jest chociażby krótki powrót do dzieciństwa, co z pewnością rozczuli osobę obdarowywaną. Zabawki z drewna to również bardzo oryginalne pomysły na prezenty firmowe – tworzone ręcznie przez mistrzów rękodzieła, bogato zdobione i dające prawdziwą, dziecięcą radość, z całą pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę. A wybór w tym wypadku jest naprawdę ogromny, dlatego też każdy znajdzie wśród nich coś odpowiedniego!

  • Ceramika

Często największą radość dają prezenty typowo użytkowe, które jednak pełnić mogą także funkcję ozdobną. Zaliczają się do nich między innymi naczynia ceramiczne – pięknie zdobione i szlachetnie wykonane, które będą ozdobą czyjegoś kredensu. Tutaj również mamy do czynienia z wyrobami pochodzącymi z różnych regionów Polski, dlatego też różnorodność jest bardzo duża. I łatwo znaleźć w ten sposób idealny prezent firmowy dla pracownika czy szefa.

  • Ozdoby ze słomy i siana

No i na koniec coś najbardziej oryginalnego – wyroby z siana i słomy, oczywiście ręcznie robione i prezentujące się naprawdę wyjątkowo. To różnego rodzaju figurki, przedstawiające np. polskie zwierzęta, jak również przedmioty typowo użytkowe, w tym dzbanki czy pojemniki, w których można przechowywać różne drobiazgi. Z pewnością zrobią wrażenie na obdarowywanej osobie.

Warto więc znaleźć profesjonalny sklep z rękodziełem, który zaoferuje Ci najlepsze wyroby, tworzone przez mistrzów rękodzieła i zakupić wspaniały prezent firmowy. Gwarantujemy pozytywne reakcje i zadowolenie w oczach obdarowywanych osób!