W sklepach zoologicznych możemy kupić zabawki, obroże,szelki dla psa easy walk, szarpaki, miski i dobrej jakości karmę. Obecnie każdy właściciel psa znajdzie akcesoria, które są wytrzymałe i bezpieczne dla psa. Wielkość i waga psa nie stanowi problemu. W sklepach znajdziemy zarówno małe rozmiary dla ras takich jak chihuahua jak i duże rozmiary dla bernardynów czy dogów niemieckich. Spacery z psem muszą być przyjemnie i komfortowe dla psa i właściciela, dlatego dużą popularnością cieszą się szelki dla psów easy walk. Podczas spacerów nocnych warto zaopatrzyć się w odblaskową obroże lub szelki, aby pies był widoczny na drodze. Smycze dla psów mają różnorodna długość i wytrzymałość. Dobrej jakości akcesoria są wytrzymałe na otarcia i pogryzienie przez psa. Wybierając zabawki dla psa musimy wziąć pod uwagę to, aby były bezpieczne szczególnie dla małych ras. Szarpaki to idealne rozwiązanie również ze względu na to, że podnoszą efektywność trawienia posiłków przez psa. Warto wybierać akcesoria dla psów od producentów z wieloletnim doświadczeniem i renomą na runku.