Inżynierowie zatrudnieni w firmie Aqua Soil posiadają nie tylko odpowiednie wykształcenie i uprawnienia ale przede wszystkim zaangażowanie w powierzone im obowiązki. Firma od dawna zajmuje się działalnością w zakresie inżynierii i doradztwa technicznego. W miejscach w których planowana jest budowa mostu czy autostrady Aqua Soil prowadzi między innymi badania geotechniczne gruntu. Aqua Soil posiada sprawdzone metody badania gruntu i cały czas poszukuje nowoczesnych, skutecznych rozwiązań. Firma stawia na wysoką jakość usług i przejrzyste warunki współpracy z klientami. W ramach badań geotechnicznych gruntu Aqua Soil nadzoruje roboty wiertnicze i prowadzi cały proces odbiorów podłoża gruntowego. Firma oprócz prac geologicznych zajmuje się także hydrogeologią. Monitoruje wody podziemne, bada ich skład chemiczny i prowadzi badania bakteriologiczne. Aqua Soil posiada także doświadczenie w określaniu ładunku zanieczyszczeń odpadów. Aqua Soil to solidne usługi i konkurencyjne ceny.