W obecnych czasach mamy na głowie wiele obowiązków, szczególnie przedsiębiorcy prowadzący działalność muszą zatroszczyć się o wiele spraw jednocześnie. Aktualnie na rynku powstaje wiele firm, które świadczą usługi w zakresie najmowania samochodów osobowych i leasingu. Jedną z istotnych firm jest Arval, który prowadzi z wieloma sukcesami swoją firmę od 1989 roku. Firma Arval przez te lata stworzyła zaufane grono klientów i wiodących przedsiębiorców z całej Polski. Arval ma w swojej flocie samochody wiodących marek, między innymi Renault, Toyota, Mercedes czy Dacia. Leasing to tylko jedna z usług, jakie świadczy Arval. Choć w tej dziedzinie jest bez wątpienia liderem na rynku krajowym. Przedsiębiorstwo dysponuje autami typu sedan, kombi, mini van, hatchback czy SUV. Dzięki różnorodnej ofercie aut, każdy kontrahent znajdzie pasujący pojazd dopasowany do wymagań prowadzonej przez siebie firmy.

Arval- gwarancja i wysoka jakość

Przedsiębiorstwo Arval jako cel najwyższy stawia sobie przede wszystkim sukcesy i satysfakcję każdego kontrahenta. Sukcesy kontrahentów przedsiębiorstwa stają się sukcesami Arval, dlatego firma skupia się na tym, aby zatroszczyć się o wszystkie oczekiwania klientów. Na pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście do każdego klienta, bez względu na to czy jest to mały kontrahent,czy przedsiębiorstwo o dużym zasięgu. Załoga Arval stale podnosi swoje wiedzę i dokłada wszelkich starań, aby stosunki z przedsiębiorcami były oparte na uczciwości i wzajemnym szacunku. Przed podpisaniem umowy, każdy kontrahent otrzymuje jawne i przejrzyste zasady użytkowania aut. Poza tym pracownicy Arval, oferuje profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiedniej marki i modelu samochodu. Firma Arval każdego roku nabywa około 10 000 pojazdów, dzięki czemu są gotowi na spełnienie wymagań nawet najbardziej wymagających klientów. W tym momencie Arval zarządza flotą ponad 1 mln pojazdów. Obowiązkowo decydując się na zawarcie umowy, każdy samochód posiada adekwatne

ubezpieczenie, assistance i usługę serwisowania. Arval dba o to, aby każdy klient mógł się skupić na tworzeniu i budowaniu swojego imperium, a nie traceniu istonego czasu na sytuacje związane z serwisem auta. Oprócz usługi leasingu (Alfa Romeo leasing, Volvo leasing, Dacia arenda) Arval świadczy świadczenia wynajmowania długoterminowego( toyota wynajem długotrwały) z pełnym pakietem usług, takim jak Full Service Leasing. Przedsiębiorstwo Arval stawia również na szybkość i sprawność w działaniu i relacjach ze swoimi klientami. Dzięki aplikacji mobilnej My Arval Mobile i platformie My Arval każdy kontrahent może bez problemu monitorować wszystkie sprawy związane ze stanem swoich aut. Nie bez znaczenia jest również ochrona i wpływ na środowisko. Każdy przedsiębiorca zainteresowany zarówno najmem długoterminowym jak i wynajmem krótkoterminowym, otrzyma odpowiednią ofertą dostosowaną do indywidualnych wymagań i możliwości. Arval to również bezpieczeństwo, uczciwość i przejrzystość działalności w stosunku do każdego przedsiębiorcy.