Telefon stanowi nieodłączny element w pracy. W każdym biurze znajdziemy telefony komórkowe i stacjonarne, które zazwyczaj stanowią główne narzędzie komunikacji. Chociaż w dzisiejszych czasach to Internet wiedzie prym, prawda jest taka, że najwygodniejszą opcją jest rozmowa telefoniczna. Oczywiście w dzisiejszych czasach nie trzeba ograniczać się wyłącznie do sieci telekomunikacyjnej, bo dobrym rozwiązaniem może okazać się na przykład telefonia IP. Czym jest takie rozwiązanie i dlaczego warto w nie zainwestować?

Niezbędne wyposażenie w biurze – telefon

Aby telefon biurowy mógł działać poprawie niezbędna jest odpowiednia technologia. Obecnie sieci telekomunikacyjne nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem, jak jeszcze kilka lat temu, gdyż są drogie. Dziś to połączenia internetowe są lepszym i jak się okazuje dużo tańszym rozwiązaniem. Każdy, kto choć raz usłyszał o połączenia IP, na pewno zastanawiał się, czy rzeczywiście się to opłaca. Prawda jest taka, że korzystając z nowoczesnych technologii możemy znacznie usprawnić działanie swojej firmy i wpłynąć na jakość obsługi klienta. Jeżeli postawimy na telefony internetowe, wówczas na pewno uda nam się ograniczyć koszty związane z wykonywaniem połączeń telefonicznych, zwłaszcza, jeżeli większość rozmów, jakie są prowadzone w firmie to rozmowy międzynarodowe. Najważniejsze jest to, aby mieć dobrej jakości Internet, wówczas połączenia będą dobre. Nowoczesne telefony Ip mają jeszcze jedną ważną funkcję, a mianowicie umożliwiają przekierowanie połączeń. Tak więc, jeżeli klient nie uzyska połączenia, to może zostać przekierowany na inny numer.

Wdrożenie systemu VoIP nie jest drogie, bo nie trzeba zmieniać okablowania, co więcej nie we wszystkich przypadkach trzeba zmieniać urządzenia np. telefony na nowe, gdyż można zdecydować się na zakup specjalnego adaptera, który rozwiąże sprawę. Nawet, jeżeli zechcemy wymienić telefony na nowe, to taka inwestycja bardzo szybko się nam zwróci, gdyż koszty połączeń są dużo tańsze, niż w przypadku standardowej sieci telekomunikacyjnej.

Słuchawki Jabra evolve 30Decydując się na wdrożenie nowoczesnej technologii IP w firmie, warto zdecydować się także na zakup dobrej jakości słuchawek. Jabra evolve 30 będą dobrym wyborem, bo są nowoczesne, funkcjonalne i nawet mimo wielogodzinnej pracy nie powodują dyskomfortu. Umożliwiają rozmowy telefoniczne, ale również słuchanie muzyki w komfortowych warunkach. W przewodzie znajduje się panel z dużymi przyciskami i wskaźnikiem  LED, który znacznie ułatwia obsługę połączeń. Dzięki niemu można między innymi regulować poziom głośności albo wyciszać rozmowy. Jabra evolve 30 to nowoczesne słuchawki, które redukują hałasy z otoczenia, szumu, tak więc można prowadzić rozmowy dzięki nim, nawet w zatłoczonych głośnych pomieszczeniach, na przykład biurach typu open space. Słuchawki pracują ze wszystkimi wiodącymi systemami, ich instalacja jest łatwa i nie przysparza żadnych problemów. Jabra evolve 30 jest sprawdzonych rozwiązaniem dedykowanym dla biznesu, zapewniającym pracę w komfortowych warunkach. Słuchawki są lekkie, wygodne, dają wysokiej jakości dźwięk – mają wszystko, co najlepsze.