Oferty pracy zazwyczaj są publikowane w sieci i na portalach ogłoszeniowych warto się skupić, jeżeli zależy nam na szybkim znalezieniu zatrudnienia. Teoretycznie lekarz nie powinien mieć żadnych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Jest jednak dość mało ofert pracy dla lekarzy bez specjalizacji. Gdzie ich szukać?

Otóż, oferty pracy dla lekarzy bez specjalizacji można znaleźć między innymi w serwisach internetowych, ale warto skupić się wyłącznie na tych, które są dedykowane lekarzom i medykom. Pracodawcy zazwyczaj korzystają z takich portali, jeśli chcą znaleźć nowego pracownika. W tym wypadku lekarz może mieć gwarancję, że wybiera spośród aktualnych, poważnych ofert. Na ogólnopolskich portalach też nie brakuje ogłoszeń, jednak przed aplikacją zawsze trzeba sprawdzać wiarygodność zamieszczonego ogłoszenia. Ostrożność w sieci jest wskazana, szczególnie, jeśli wysyła się swoją aplikację.