Okazje do eksplorowania świata trwają cały rok. Polacy coraz odważniej i częściej podróżują nie tylko po Polsce, ale również po całym świecie. W szczególności w okresie wakacyjnym i w okolicach weekendu majowego i świąt chętnie korzystamy z szerokiej oferty biur podróży. Zazwyczaj znaczna część podróży zaplanowana jest z dużym wyprzedzeniem, dlatego nie można przede wszystkim zapomnieć o odpowiednim ubezpieczeniu turystycznym. Jeżeli w okresie zimowym jadąc na narty zapewniamy sobie dodatkowe ubezpieczenie na narty to nie zapominajmy o tym również przez cały rok. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie zdarzenia mogą nas spotkać podczas trwania wycieczki. Adekwatna polisa turystyczna nie tylko pokryje koszty leczenia i leczenia w szpitalu, ale również pokryje koszty związane z opóźnionym lotem czy zaginionym bagażem podręcznym. Warto powierzyć swoje życie i zdrowie tylko doświadczonej i rzetelnej firmie. Ubezpieczyciel Colonnade świadczy usługi w zakresie takim jak ubezpieczenie turystyczne na najwyższym poziomie, stawiając sobie jako cel nadrzędny dobro i bezpieczeństwo każdego klienta, niezależnie od wieku.

Ubezpieczenie kosztów hospitalizacji poza granicami kraju

Według statystyk Polskiej Izby Turystycznej Polacy coraz częściej jako cel swojej podróży wybierają destynacje takie jak Grecja, Turcja, Bułgaria,Hiszpania, Włochy czy Chorwacja. Nie zawsze ubezpieczenia turystyczne zapewniane przez biura podróży gwarantują kompleksowe świadczenia na najwyższym poziomie. Tak samo jak Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego, choć i tak warto ją posiadać. Dlatego dobór niezbędnego ubezpieczyciela jest kluczowy dla naszego bezpieczeństwa podczas wypoczynku. W dzisiejszych czasach ubezpieczenie prywatne pozwala zabezpieczyć wszystkie ważne potrzeby i wymagania każdego klienta. Bez względu na to do jakiego miejsca na świecie się udaje. Profesjonalne ubezpieczenie zdrowotne zapewnia prawdziwą i rzetelną pomoc w razie nieoczekiwanego wypadku lub choroby. W ramach ubezpieczenia wyjazdów za granicą firma Colonnade oferuje zabezpieczenie kosztów pobytu w szpitalu poza granicami kraju jak również uregulowanie wydatków związanych z transportem medycznym do kraju. Firma Colonnade obiecuje świadczenia nawet do 200 000 euro. Istnieje również możliwość poszerzenia świadczenia i dostosowania go indywidualnie do oczekiwań każdego klienta. Osoby uprawiające sporty ekstremalne i cierpiące na choroby przewlekłe mogą liczyć na rozszerzenie świadczeń. Colonnade stawia na szybki i profesjonalny kontakt ze swoimi klientami. Dzięki tworzeniu trwałych i jak najlepszych relacji z podróżującymi, wielu z nich korzysta z świadczeń przez długie lata. Zaufanie podróżujących jest niezwykle ważne, ponieważ powierzają oni firmie swoje zdrowie a czasem życie. Nie można oszczędzać na swoim zdrowiu, dlatego nie warto oszczędzać na świadczeniach zdrowotnych lub całkowicie z niego rezygnować. Tylko powierzenie swojego bezpieczeństwa sumiennej i doświadczonej firmie, zagwarantuje bezpieczne i spokojne wakacje i wypoczynek za granicą.